12
نوامبر

نورهای ال.ای.دی به خانه‌ی شما جلوه‌ی تازه‌ای می‌دهند

نورهای ال.ای.دی به خانه‌ی شما جلوه‌ی تازه‌ای می دهند

یکی از به‌ترین، ارزان‌ترین و راحت‌ترین راه‌ها برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل‌تان استفاده از نورهای ال.ای.دی است. چون این نورها به نسبت دیگر چراغ‌ها، مثل فلئورسنت یا لامپ‌های رشته و هالوژن نور بیش‌تری تولید می‌کنند و در عوض مصرف برق کم‌تری دارند. از طرف دیگر در طراحی سقف‌ کاذب بری اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی از نورهای ال.ای.دی استفاده می‌شود. با انتخاب یک سقف کاذب کناف خوب شما می‌توانید جلوه‌ای کاملاً تازه و زیبا به اتاق نشیمن خود بدهید.


طراحی سقف کاذب برای اتاق نشیمن از اهمیت فراوانی برخوردار است، چون در بسیاری از خانه‌ها این اتاق مثل ورودی به یک خانه است و در ضمن محلی برای پذیرایی از مهمانان. اتاق نشیمن مهم‌ترین اتاق خانه‌ی شماست، چون ساکنان یک خانه بیش‌ترین ساعات روز را در کنار هم و در اتاق نشیمن می‌گذرانند.
این روزها طراحی سقف کاذب برای اتاق نشیمن از اهمیت فراوانی برخوردار شده است. در اجرای سقف‌های کاذب از مواد، طرح‌های و سه بعدی و رنگ‌های مختلف و متنوعی استفاده می‌شود. هم‌چنین می‌توان از انواع نور در طراحی سقف کاذب استفاده کرد. در نتیجه اگر در فکر تغییر طراحی داخل منزل خود هستید یکی از به‌ترین راه‌ها طراحی سقف کاذب مناسبی است که هم چهره‌ی خانه را عوض کند و هم با استفاده از نورهای ال.ای.دی حال و هوای خانه را تغییر دهد.