25
اکتبر

در مورد سقف های کاذب چه می دانید

در مورد سقف های کاذب چه می دانید

در مورد سقف های کاذب می توان ساعت ها صحبت کرد و مقاله نوشت . در این بخش می خواهیم به صورت کلی به معرفی موارد مختلف از سقف های کاذب بپردازیم.این محصول می تواند در مدل های مختلفی به صورت گچی -چوبی -فلزی-پی وی سی -شیشه ای-اهنی – آلومینیومی -کامپوزیت و.. دیگر مدل های مختلف ظراحی و تولید شود.

با استفاده از سقف کاذب کناف شما می توانید کلیه سیم کشی ها و لوله کشی های ساختمان خود را در زیر ان پنهان کرده و مانع از بر هم ریختن ظاهر ساختمان خود شوید.اگر بتوان به خوبی برنامه اجرای سقف کاذب را انجام داغد می توان هم از ان به عنوان یک عایق خوب در مقابل صوت استفاده کرد و هم اینکه پوشش مناسبی در جهت عدم تلف انرژی خواهد بود.در ضمن با داشتن یک سقف کاذب می توان از آن در جهت نور پردازی و زیبایی ساختمان خود استفاده نمایید.

مبحث سقف کاذب هم مانند دیگر بخش های طراحی و دکوراسیون داخلی با گذشت زمان هر روز به پیشرفت های جدیدی رسیده و تا لپبه امروز این روند ادامه داشته است و توانسته در سطوح بالایی از کیفیت قرار گیرد.طراحی سقف کاذب بسیار مهم است که با چه موادی صورت پذیرد  که بتواند زیبایی را به منزل شما بیاورد و هم اینکه در مقابل اتلاف انرزی به عنوان یک عایق خوب عمل نماید.

به صورت عمومی معمولا از موادی برای ساخت و تولید انواع سقف کاذب کناف استفاده می شود که توجیه اقتصادی داشته باشد و تولید انبوه انها به صرفه باشد.اما در مدل های خاص و سفارشی شما می توانید از شرکت طراح و تولید کننده بخواهید که با مواد درجه یک و انچه که شما می خواهید کارتان را انجام دهند که قطعا هزینه های جانبی ان نیز بیشتر خواهد شد.

البته در طراحی و اجرای سقف های کاذب باید مسایل آب و هوایی منطقه را نیز در نظر گرفت تا بتوان بهرتین عملکرد را از ان توقع داشت.